Site icon STUDWay

Спадкоємиця королівського роду вперше на обкладинці Playboy: Ксенія Саксонська прокоментувала своє сміливе рішення

Playboy

Ксенія Саксонська. Фото - Playboy.

37-річна німецька принцеса Ксенія Саксонська, що є спадкоємицею королівської династії, вразила світ своєю відвертою фотосесією для журналу Playboy. Вперше жінка такого благородного походження дала згоду на відверте знімання. На кадрах принцеса позує в білому простирадлі, що приховує лише половину її тіла. На інших фотографіях Ксенія постає в прозорій спідниці та тонкому боді.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Dаily Mirror», Принцеса Ксенія зізналася, що ця ідея зізрівала в її уяві протягом десяти років, але вона наважилася на цей сміливий крок лише зараз:

«Я про це думала 10 років. Мені трохи за 20, коли запропонували це. Я не була готова і лише зараз зважилась. Я сказала: «Давайте зробимо це»».

Журналістам Playboy Ксенія розповіла про своє королівське походження, зокрема про прапрапрадіда Фрідріха Августа III, останнього короля Саксонії. Принцеса впевнена, що її предки «безумовно підтримали б цей вчинок».

«Я хочу всьому світу показати, що кожна жінка красива сама по собі. Вона не повинна слідувати стереотипам та піддаватися пластичним операціям, щоб задовольнити чужі очі. У мене є розтяжки і я пишаюсь тим, що можу показати їх світові»,

– прокоментувала вона.

Ця відверта фотосесія принцеси Ксенії Саксонської є виразом самовираження та демонстрації природної краси, що може послужити важливим прикладом для жінок всього світу.

Exit mobile version