Штучний інтелект визначив найбільш популярні напрямки подорожей: куди всі поїдуть у 2024 році

П’ємонт

Штучний інтелект проаналізував дані соціальних мереж і визначив, які туристичні напрямки будуть найбільш популярними у 2024 році. Аналіз компанії Mabrian охопив період з січня по жовтень 2023 р. і врахував понад 380 млн згадок про туризм в соцмережах, щоб виявити мотивацію людей до подорожей.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Euronews Travel», згідно з проведеним дослідженням, найбільш популярним туристичним напрямком у 2024 році стане Італія. Особливу увагу приверне регіон П’ємонт, який приваблює туристів своєю культурою, природою та гастрономією. Ярмарок білих трюфелів в Альбі, виноградники Ланге та гірськолижний курорт Віа Латтеа роблять цей регіон особливо привабливим.

Іншими популярними напрямками в Італії є регіони Кампанія, Ломбардія та Емілія-Романья. Крім того, у списку популярних також потрапили Франція, Англія, Німеччина та Португалія. Наприклад, регіон Нова Аквітанія у Франції славиться устрицями та виноградниками Бордо, а Східна Англія відзначається різноманіттям культурних пам’яток та природних краєвидів.

Слід зазначити, що подібні дослідження допомагають туристичній індустрії прогнозувати популярні напрямки та пристосовувати свої пропозицію до потреб мандрівників.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *