Чим небезпечна фраза «Давай залишимося друзями»: що робити, коли ваші почуття неспівпадають

Френдзона

Френдзона – це такі стосунки, коли один з партнерів закоханий, а інший бачить лише дружні почуття і пропонує залишатися друзями. Часто це виникає, коли не вистачає почуттів для повноцінних відносин, але розрив відносин не є варіантом. Саме у цих ситуаціях часто лунає фраза «давай залишимося друзями».

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ranok.ictv.ua», психологи називають цю дію дещо егоїстичною та часто той, хто переживає романтичні почуття, може не помічати цього і погоджується на роль друга. Така згода часто обумовлена надією на те, що у майбутньому все зміниться та пара зможе бути разом. Однак саме у цьому моменті правда часто починає торкатися особистості. Важливо оцінити ситуацію тверезо та зрозуміти, що насправді відбувається. З’ясувати, що привернуло вас в іншій людині, чому так важко відпустити її та як правильно будувати стосунки, коли ви лише друзі.

Інколи може трапитися, що людина вам цікава як співрозмовник і особистість, і ви не хочете втрачати її як друга. В такому випадку важливо чесно поставити перед собою питання, чи приймаєте ви той факт, що ви не матимете романтичних стосунків і чи зможете будувати своє особисте життя, залишаючись друзями з цією людиною. Хоча такі відносини можуть дуже складні та виснажливі, можливо варто спробувати. Але потрібно враховувати, що це вимагає постійного перебування поруч із тим, кого ви кохаєте, але при цьому не можна буде висловлювати свої почуття. Спостерігати, як кохана людина веде своє особисте життя з іншими, може бути надто важко та болісно.

Найкращий спосіб уникнути френдзони – це не потрапляти в неї з самого початку. Проте, якщо ви вже в цій ситуації, найскладніше, але найбільш болюче рішення – перервати спілкування і відверто зізнатися, що ви не хочете бути друзями. Це може бути непросто, але іноді це єдиний шлях.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *