Ексклюзивне інтерв’ю Зеленського: як президент тримає себе в формі і чому відмовився від солодкого

Президент України дбає про своє здоров’я, тому займається спортом і обмежує себе в солодкому. Про це Володимир заявив у інтерв’ю німецькому каналу ARD.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Бульвар Гордона», президент зізнався, що намагається більше рухатись:

«Я дбаю про себе, трошки займаюсь зарядкою, спортом. Торт – не для кожного віку. Той час вже минув, коли можна було дозволяти собі безліч солодкого. Я стараюся відділити 40 хв., максимум 60 на які-небудь… На будь-які рухи… В мене нема можливості гуляти через… Ви розумієте чому».

Президент поділився, що у нього є комплекс вправ, які можна виконувати в будь-якому місці:

«Я можу це робити навіть тут. Немає значення, де ти будеш це робити. Важливо тільки перемогти лінь вранці або ввечері, коли переходиш з одного кабінету в інший. Або вранці перед душем».

Дружина президента раніше в інтерв’ю німецькому тижневику Zeit Magazin розповіла про заняття чоловіка силовими тренуваннями, які, за її словами «трошки відволікають»:

«Для нього це в наш час просто необхідність. Тепер він також займається боксом, наскільки я знаю. Він взагалі не може обійтися без цього. Це допомагає йому і, в принципі, хоч трохи заспокоює».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Королева Камілла розповіла про стан свого чоловіка після операції.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *