Томмі Шелбі повертається: Netflix офіційно анонсував фільм «Гострі картузи»

Фільм «Гострі картузи»

Netflix офіційно підтвердив, що повнометражний фільм «Гострі картузи» перебуває у розробці. Netflix оголосив про це в соціальних мережах, поділившись зображенням сценарію фільму.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», у пості Netflix повідомляється: «Томмі Шелбі повертається. Фільм «Гострі картузи» з Кілліаном Мерфі в головній ролі вийде на Netflix». На титульній сторінці сценарію зазначено назву «A Peaky Blinders Film», хоча це, ймовірно, робоча назва, а не офіційна. Пост також містить цитату Мерфі:

«Здається, Томмі Шелбі ще не закінчив зі мною… Дуже приємно знову співпрацювати зі Стівеном Найтом і Томом Гарпером. Це для шанувальників».

Дата виходу фільму ще не оголошена, а Deadline Hollywood повідомляє, що виробництво розпочнеться пізніше цього року. Режисером виступить Том Гарпер, а сценаристом – Стівен Найт. Хоча деталі сюжету та інші учасники акторського складу ще не оголошені, Стівен Найт розповів Deadline, що події розгортатимуться під час Другої світової війни. Найт додав:

«Я щиро радий, що цей фільм ось-ось відбудеться. Це буде вибухонебезпечний розділ в історії про гострі картузи. Немає заборонених прийомів. Peaky Blinders на війні».

Повідомляється, що Netflix розробляє два окремі спін-оффи шоу на основі персонажів із «Гострих картузів». Вони розповідатимуть про операції банди Шелбі в Бостоні, а також про життя юної Поллі Грей, яку в оригінальному серіалі зіграла Гелен Маккрорі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Кілліан Мерфі може стати наступним Джеймсом Бондом.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *