Подруга Кейт розповіла про складний період в житті принцеси та принца Уельських: «Переживають справжнісіньке пекло»

Кейт Міддлтон та принц Уельський

Дизайнерка Амайя Аррієта, яка є подругою Кейт Міддлтон, вважає, що нинішній період став одним з найскладніших для подружжя принца та принцеси Уельських через боротьбу Кейт з онкологією.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Telegraph», Аррієта висловила сподівання, що королівське подружжя зможе подолати ці випробування. Вона поділилася своїми думками:

«Моє серце розбите. Я вірю, що вони переживають справжнісіньке пекло».

Дизайнерка вже більше ніж 10 років працює зі стилем Кейт та її дітей. Аррієта розпочала свій шлях у цьому напрямку у 2013 році, коли народився принц Джордж. Подруга Кейт розповіла, що вона відчуває величезну гордість за можливість одягати членів королівської сім’ї та дуже піклується про їхній зовнішній вигляд. Нещодавно принцеса Шарлотта одягнула одну зі спідниць, створених Аррієтою, для світлини, опублікованої родиною Уельських на честь Дня матері у березні 2024 року. Цей знімок став першим офіційним фото сім’ї після операційно втручання у Кейт на початку року та її важкого діагнозу. Фото зазнало критики через надмірну ретуш і Кейт Міддлтон була змушена публічно вибачитися. Вона зізналася, що часто експериментує з редагуванням знімків.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про подробиці лікування онкології принцеси: ексклюзивні факти про хіміотерапію Кейт Міддлтон.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *