Подробиці лікування онкології принцеси: ексклюзивні факти про хіміотерапію Кейт Міддлтон

Хвороба Кейт Міддлтон

22 березня принцеса Уельська Кейт Міддлтон у своїй особистій та емоційній заяві розкрила, що бореться з раком.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Daily Mail», 42-річна принцеса проходить курс профілактичної хіміотерапії, оскільки хворобу виявили після операції на черевній порожнині. Лікар Мангеш Торат з Лондонського університету королеви Марії підкреслив, що виявлення раку після операції не є рідкістю через обмеження можливостей сканування перед втручанням. Зі слов професора Лоуренса Янга з Університету Ворика, мікроскопічні ракові клітини можуть залишатися в організмі навіть після успішного видалення видимих клітин. Ендрю Беггс, хірург-консультант Університету Бірмінгема, пояснив, що хіміотерапія може бути успішною незалежно від віку пацієнта, за винятком випадків «імуноактивного» раку, коли застосовується імунотерапія.

Наразі Кейт Міддлтон перебуває на курсі профілактичної хіміотерапії, розпочатому наприкінці лютого. Хіміотерапія використовується для впливу на пухлини та зазвичай застосовується для лікування раку або зменшення пухлин перед операцією. Вона також може використовуватися як профілактичний захід для запобігання повторенню раку. Профілактична хіміотерапія спрямована на запобігання повторного виникнення раку після видалення основної пухлини. Оскільки лікування впливає на всі тканини організму, це може призвести до побічних ефектів, таких як випадіння волосся, втома та синці.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про таємниці королівського гардеробу: Меган Маркл і Кейт Міддлтон носять черевики десятирічної давнини.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *