Нікі Мінаж вперше прокоментувала затримання в аеропорту Амстердама через наркотики

Нікі Мінаж

Реперка, що була затримана в аеропорту Амстердама через зберігання наркотиків, вперше дала коментарі стосовно цієї ситуації. Виконавиця заявила, що через затримання була змушена скасовувати виступ у Co-op Live в Манчестері та відчула себе надзвичайно пригніченою.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», Нікі прокоментувала інцидент, через який вона скасувала концерт за кілька годин до зазначеного часу. Реп-зірка каже, що при огляді її багажу до неї принизливо поставилися через її расові відзнаки. Також вона поділилася, що деякі люди в аеропорті «Схіпгол» потішився з цього випадку.

«Там була лише одна жінка, всі інші – чоловіки. З впевненістю можу зауважити, що у неї є серце. До мене будо дуже огидне ставлення, я б нікому такого пережити не побажала. В минулому я побувала у в’язниці та це не зовсім не схоже з тим, що я пережила»,

– зізналася Мінаж.

Слід зазначити, що затримання в аеропорту Амстердама співачка демонструвала в прямому ефірі у соцмережах. Вона стверджувала, що наркотики, знайдені в валізах, не були її. Під вартою вона перебувала близько 6 годин, перш ніж їй дозволили летіти до Британії. Наразі відомо, що скасований концерт реперка проведе у понеділок, 3 червня.

Нагадаємо, ми раніше розповідали невідомі факти про Артема Пивоварова: «Заснув на пам’ятнику п’яним в 13 років».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *