52-річний Ілон Маск знову став батьком: хто став матір’ю його дванадцятої дитини

Ілон Маск

Ілон Маск, засновник компаній Tesla та SpaceX, став батьком у 52 роки вже в дванадцятий раз. Згідно з повідомленням агентства Bloomberg, у винахідника народився спадкоємець вже вдруге за цей рік.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», матір’ю малюка стала Шивон Зіліс – директорка зі спеціальних проєктів у компанії Neuralink, власником якої є саме Маск. Наразі американський підприємець і Шивон Зіліс утримуються від коментарів щодо народження своєї третьої спільної дитини. Зазначається, що раніше у 2021 році в Маска та Зіліс «непомітно» народились близнюки, а потім їх імена було змінено на подвійне прізвище за рішенням суду в Техасі у 2022 році. Пара познайомилася у 2015 році, працюючи разом у некомерційній організації OpenAI, яка займається дослідженнями ШІ. У 2017 жінка приєдналася до Tesla для керівництва проєктом автопілоту та штучного інтелекту.

Нагадаємо, раніше Маска звинуватили в сексуальних домаганнях колишні колеги. Одна з жінок заявила, що Маск запросив її випити, а потім почав торкатися її грудей. Не зважаючи на це, Маск залишається одним із найбагатших людей у світі, навіть без великої премії в 56 мільярдів доларів, яку він вимагав від компанії Tesla.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Ілон Маск втратив титул найбагатшої людини світу.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *