Приголомшлива краса сакур: де і коли можна побачити це диво в Україні

Де в Україні сакури

Весна завжди асоціюється з порою цвітіння, а квіти сакури завжди викликають особливий захват. Довгий час вважалося, що цвітіння сакури – це виключно японське явище, але сучасні реалії свідчать про те, що не потрібно подорожувати до Японії, щоб насолодитися цим дивом, оскільки зараз сакура цвіте в різних країнах, включаючи Україну.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «vikna.tv», рожевий колір і приємний аромат привертають увагу не лише місцевих мешканців, але й туристів з різних куточків країни. Але коли саме цвітуть сакури? Це подія, яка відбувається в весною, тому щоб побачити цей захоплюючий процес, варто чекати на настання тепла. Цвітіння сакури триває лише 2 тижні. В Україні воно настає трохи пізніше, ніж в Японії. Найкращий час для спостереження за квітучими деревами – кінець квітня та початок травня, хоча терміни можуть змінюватись в залежності від погодних умов.

Українці вже давно прийняли традицію висаджування сакур на вулицях міст і поруч зі своїми будинками, тому в Україні є багато місць, де можна насолодитися цією красою. Одним з найпопулярніших є Ужгород, де навіть проводять місцевий фестиваль Сакура Фест. Іншим відомим місцем є Мукачево, куди приїжджають туристи, щоб зробити ефектні фото японських вишень. Крім того, сакури можна побачити в Києві та Львові.

Назадаємо, ми раніше розповідали, що ціни на багаж можуть бути нижчими, ніж ви думаєте.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *