5 головних трендів весни 2024: що визначатиме стиль у цьому сезоні

модні тенденції

Аналізуючи покази провідних дизайнерів та модні колекції, можна виділити п’ять основних напрямків, які домінуватимуть у жіночій моді цього сезону.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «comments.ua», у весняному сезоні 2024 р. буде 5 основних напрямків, які визначатимуть тренди:

– повернення до класики із сучасним акцентом: йдеться про суворі піджаки з несподіваними деталями, такими як асиметричні застібки або об’ємні плечі, а також класичні штани прямого крою з яскравими кольорами або незвичайними принтами.

– еко-мода та стійкість: дизайнери все більше звертають увагу на виробництво одягу з перероблених матеріалів та натуральних тканин, таких як льон, бавовна та шовк.

– яскравість та насиченість кольорів: це кольори від глибокого синього до насиченого помаранчевого. Кольорова палітра обіцяє бути різноманітною та експресивною.

– елементи ретро та вінтажу: моделюючи спадщину минулих десятиліть, дизайнери пропонують оновлений погляд на популярні силуети 70-х, 80-х та 90-х років.

– технологічні тканини та інновації в одязі: розробки в галузі технологічних тканин та розумного одягу дозволяють створювати одяг, що поєднує в собі стиль, комфорт та технологічність.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що ваш вибір має значення: чим можна замінити поліетиленові пакети.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *