Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв можуть розлучитися найближчим часом: нові чутки

Маша Єфросиніна з чоловіком

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв переживають кризу у стосунках, через що ходять чутки про їх можливе розлучення. 44-річна телеведуча та 49-річний бізнесмен, а нині військовослужбовець, проживають непростий час у своїх відносинах. Про це заявив блогер-пліткар Богдан Беспалов.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», блогер повідомив, що отримав інсайдерську інформацію про те, що в стосунках подружжя виникли проблеми протягом останніх двох років. Беспалов стверджує, що Тимур Хромаєв втомився від кризи у стосунках і навіть замислюється про розлучення. Він поділився своїми сумнівами з близькими людьми, заявивши, що втомився від проблем та хоче припинити відносини.

За інсайдерською інформацією, через вплив Єфросиніної на репутацію Хромаєва, у професійній діяльності чоловіка могли виникнути труднощі. Також зазначено, що Хромаєв, ймовірно, вже має симпатію до іншої жінки, що може підсилити ймовірність розлучення. Очікується, що навіть якщо пара розлучиться, Єфросиніна продовжить створювати образ ідеального життя для суспільства. Відносини пари можуть завершитися, однак вони будуть зберігати інтригу та підтримувати позитивний імідж на публіці.

Нагадаємо, раніше Маша Кондратенко прокоментувала чутки про свою причетність до Klavdia Petrivna.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *