Джамала на Національному молитовному сніданку: «Не можу мовчати, коли забирають дім і крадуть дітей!»

Джамала

30 червня 2024 року в Києві відбувся Національний молитовний сніданок, який відвідали 836 осіб з 15 країн, а також представники 12 конфесій. Джамала стала однією з головних спікерок заходу.

За даними STUDway із посиланням на «vikna.tv», у промові Джамала порушила теми, які болюче б’ють по українському народу: злочини РФ, викрадення дітей та окупацію Криму. Виконавиця нагадала про те, що на початку червня окупаційна влада Криму оголосила про «націоналізацію» майна тих жителів півострова, які не схвалюють політику Кремля. Під цю жорстоку політику потрапив і батьківський будинок зірки.

«Мої 2 маленьких сини та малюк, який лише місяць тому народився, ще не знають мого батьківського дому. Але я молюся та мрію, щоб вони побачили його колись»,

– з сумом розповіла Джа.

Окупанти планують на місці будинку співачки звести санаторій для військових РФ.

«Це повідомлення всім нескореним українцям та кримським татарам. Мовляв, будеш говорити – ми тобі закриємо рота»,

– підкреслила Джамала.

Вона також зазначила, що найстрашніше, що робить Росія – це викрадення українських дітей. Джамала закликала не мовчати про злочини Росії та боротися за свободу України та Криму. Її слова знайшли відгук у серцях багатьох присутніх, адже історія Джамали – це лише один із трагічних прикладів того, як Росія жорстоко поводиться з українцями та кримськими татарами.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Антон Птушкін презентує свій перший документальний фільм «Ми, наші улюбленці та війна».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *