Маша Кондратенко коментує чутки про свою причетність до Klavdia Petrivna

Артем Пивоваров і Klavdia Petrivna

Співачка, акторка та блогерка Маша Кондратенко висловилася щодо чуток, ніби вона може бути загадковою виконавицею Klavdia Petrivna, яка нещодавно виступила, як спеціальна гостя на концерті Артема Пивоварова. У лютому 2024 року Klavdia Petrivna (ім’я, запозичене з роману В. Винниченка «Записки кирпатого Мефістофеля») здобула нагороду як «Дебют року» від видання «Лірум». Під час церемонії нагородження нагороду забрала саме Кондратенко.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «NV», в інтерв’ю для програми «Ближче до зірок» Кондратенко не надала прямої відповіді на питання, чи є вона насправді Klavdia Petrivna.

«Я не можу ні підтвердити, ні спростувати це. Тому поки що залишу загадку»,

– зазначила вона.

Зірка TikTok, чиї пісні набирають мільйони переглядів на YouTube та стрімінгових платформах, вже близько року приховує свою справжню особистість. На концерті Пивоварова загадкова виконавиця оголосила про свій перший сольний концерт, який запланований на 30 серпня. Цілком можливо, що саме цього дня буде розкрито справжнє ім’я співачки. Нагадаємо, що Артем Пивоваров і Klavdia Petrivna представили пісню на вірші поета Розстріляного відродження Гео Шкурупія.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Klavdia Petrivna вперше виступила наживо під час шоу Артема Пивоварова.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *