Майбутнє вже тут: на виставці в Токіо піднявся в небо перший летючий автомобіль

Перший летючий автомобіль

Присутні на міжнародній виставці SusHi Tech Tokyo 2024 спостерігали перший політ летючого автомобіля Hexa. Ця подія – важливий етап у розвитку транспортних технологій та викликала захоплення у глядачів, повідомляє Kyodo News.

За даними STUDway із посиланням на «sat.net», подія відбулася у конференц-центрі Tokyo Big Sight у районі Кото. Під час демонстраційного польоту Hexa піднявся на 10 м над землею. Цей одномісний апарат обладнаний 18 гвинтами, що розташовані над пасажирським салоном. Його розміри такі: 2, 6 м у висоту та 4, 5 м в ширину, а його вага – 196 кг.

Організатори виставки та уряд Токіо вбачають у літальних транспортних засобах рішення для проблем дорожніх заторів та ефективний спосіб доставки вантажу у зони стихійних лих. Вони вважають, що летючі авто можуть стати важливою частиною транспорту майбутнього.
Губернатор Токіо, яка була присутня під час польоту, зазначила:

«Я хочу, щоб всі люди мали можливість випробувати цю новітню техніку. Я чекаю того часу, коли летючі машини стануть звичним та доступним засобом пересування».

Організатори також повідомили, що авто буде проводити демонстраційні польоти 2 рази на день по 15 хв., на протязі усієї виставки.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як захистити свій Telegram від зламу: прості поради.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *