Поліція з’ясовує, як Меттью Перрі отримав кетамін: розслідування смерті зірки серіалу «Друзі» триває

Меттью Перрі

Поліція розпочала розслідування щодо обставин смерті актора Меттью Перрі, відомого за участю в серіалі «Друзі», який помер від наслідків приймання анестетика кетаміну.

За даними STUDway із посиланням на «NV», Поліцейський департамент Лос-Анджелеса (LAPD) та Управління боротьби з наркотиками (DEA) розпочали кримінальне розслідування, щоб з’ясувати, як актор отримав рецепт на ліки та яким чином відбулося приймання наркотиків. Про це повідомляє видання Los Angeles Times, посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах. За даними розтину, рівень кетаміну в крові актора був настільки високим, що не йде в порівняння з рівнем, який використовується для загальної анестезії.

Наразі головна мета розслідування – з’ясувати, хто і за яких обставин надав актору цей наркотик. Крім кетаміну, розтин також показав наявність утоплення, ішемічної хвороби серця та бупренорфіну – препарату, який використовується для лікування опіоїдної залежності, про що сам Перрі відкрито розповідав у своїх інтерв’ю та мемуарах 2022 року. В результаті, смерть актора була визнана нещасним випадком, без доказів злочину. Нагадаємо, Меттью Перрі помер у віці 54 років 28 жовтня 2023 року в гідромасажній ванні свого будинку в Пасіфік Палісейдс.

Раніше ми розповідали, що Олег Псюк поділився жахливими подробицями своєї залежності від алкоголя та наркотиків.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *