Жорстокість та побиття: стала відома реакція Джей Ло на скандал з її екс-бойфрендом

Дідді та Дженніфер Лопес

Джей Ло висловилась відносно скандалу, пов’язаного з її колишнім бойфрендом Шоном Комбсом (Дідді).

За даними STUDway із посиланням на «Daily Mail», співачка була глибоко засмучена і шокована, коли дізналася про те, що її екс Дідді фізично напав на свою тодішню дівчину Кессі в готельному коридорі. Ця новина додала ще більше стресу Лопес, яка переймається через чутки про можливе розлучення з Аффлеком. Вона мала стосунки з репером з 1999 по 2001 рік, але не планує робити публічні заяви щодо інциденту або інших обвинувачень проти нього.

«З урахуванням всього, що відбувається в житті Джен, вона знає і бачила, що зробив Дідді та дуже розчарована»,

– поділився інсайдер, підкреслюючи, що це не її історія для публічних коментарів.

«Їй неприємно бачити, що людина, якій вона колись так довіряла, виявилася настільки зруйнованою. Дивитися на це дуже важко»,

– додало джерело.

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео, на якому видно, як Дідді схопив Кессі за потилицю, кинув на підлогу, а потім вдарив ногою, коли вона лежала нерухомо. Після цього він потягнув її назад до кімнати, тримаючи за кофту.

Після широкого суспільного резонансу Дідді записав відеоролік з вибаченнями, заявивши, що знаходився у важкому психологічному стані і просив прощення у Бога за це. Окружний прокурор округу Лос-Анджелес повідомив, що не може висунути обвинувачення проти Дідді через закінчення строку давності: інцидент стався у 2016 році, а у Каліфорнії термін розгляду для простого нападу становить один рік, а для нападу при обтяжуючих обставинах – 3 роки. Таким чином, жодних юридичних дій проти музиканта не буде вжито.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про кризу в стосунках Лопес та Аффлек.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *