Культовий Гаррі Поттер у новому серіалі: поглиблення в чарівний світ триватиме 10 років

HBO Max розпочав розробку серіальної адаптації культової історії про «Гаррі Поттера». Проект вже перейшов до етапу презентації перших ідей в Лос-Анджелесі, де сценаристи презентували свої концепції екранізації романів Джоан Роулінг. Обрані ідеї сценаристів будуть розглядатись на наступному етапі, який проходитиме в Великій Британії.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Deadline», серіал буде складатися з 7 сезонів, кожен з яких базуватиметься на одній з 7 книг Роулінг. Зазначається, що серіал буде випускатися протягом 10 років, починаючи з 2025 або 2026 року. У тандемі із Warner Bros. Television та самою Джоан Роулінг, яка є виконавчим продюсером, студія HBO Max намагатиметься повністю оновити акторський склад. Кейсі Блойс, генеральний директор HBO & Max Content, висловив ентузіазм щодо нового проекту: «Ми з радістю покажемо глядачам зовсім новий Гоґвортс. Гаррі Поттер – культовий феномен і вочевидь, що глядачі з радістю знову поринуть у його чарівний світ».

Важливим аспектом визначення сценариста стане думка самої Роулінг, яка прийматиме активну участь у створенні проекту. Крім того, сподіваються повністю змінити акторський склад та надати глядачам унікальний погляд на вже улюблені книги. Слід зазначити, що серія книг «Гаррі Поттера» вже декілька десятиліть є світовим бестселером, розпроданим у тиражі 600 млн. екземплярів та перекладеним на 85 мов. Кіноекранізації книг відзначаються загальним світовим збором понад $7,7 млрд., ставши одними з найуспішніших у світовому прокаті.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що зірка саги “Сутінки” Крістен Стюарт змінює професію і готується зняти свій фільм.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *