Брітні Спірс готує кіноадаптацію своїх мемуарів: чого очікувати від екранізації

Брітні Спірс

Американська поп-співачка Брітні Спірс, яка випустила гучну автобіографічну книгу «Жінка в мені», обговорює можливість створення кіноадаптації її мемуарів. Джерела стверджують, що сценарій буде розроблятися командою жінок-сценаристок.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», за даними Mirror, Брітні активно співпрацює з різними продакшн-компаніями, включаючи Sony Pictures, яка може зайнятися екранізацією її книги. Крім того, відомо, що композитори Брітні були поінформовані, що їхні композиції можуть використовуватися для створення фільму.

«Бестселер Брітні став проривом у світі шоу-бізнесу, висвітлюючи функціонування індустрії розваг. Вона веде переговори щодо екранізації своєї книги, а композитори були попереджені про можливе використання деяких пісень після запуску проєкту. При потребі екранізація може бути у вигляді мінісеріалу»,

– розповіло джерело видання.

Вважається, що жіноча команда-сценаристок підкреслить особливості життя Брітні та її складну роль у поп-культурі. Спірс може поділитися більше особистими історіями для сценарію, ніж було оприлюднено в її мемуарах.
«Наступний етап її життя присвячений відновленню душевного і фізичного здоров’я. Вона готова поділитися всім»,

– прокоментувало джерело.

Зазначимо, що Брітні не брала участі в створенні 2-х попередніх документальних фільмів про себе, знятих до того, як її звільнили від опікунства батька. У мемуарах вона розкрила особисті стосунки з чоловіками та родиною, а також складний шлях у шоу-бізнесі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Олег Скрипка та Наталка Тур поскандалили під час проєкту «ТУР Зірками».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *