Site icon STUDWay

Брітні Спірс готує кіноадаптацію своїх мемуарів: чого очікувати від екранізації

Брітні Спірс

Брітні Спірс. Фото - 24tv.ua.

Американська поп-співачка Брітні Спірс, яка випустила гучну автобіографічну книгу «Жінка в мені», обговорює можливість створення кіноадаптації її мемуарів. Джерела стверджують, що сценарій буде розроблятися командою жінок-сценаристок.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», за даними Mirror, Брітні активно співпрацює з різними продакшн-компаніями, включаючи Sony Pictures, яка може зайнятися екранізацією її книги. Крім того, відомо, що композитори Брітні були поінформовані, що їхні композиції можуть використовуватися для створення фільму.

«Бестселер Брітні став проривом у світі шоу-бізнесу, висвітлюючи функціонування індустрії розваг. Вона веде переговори щодо екранізації своєї книги, а композитори були попереджені про можливе використання деяких пісень після запуску проєкту. При потребі екранізація може бути у вигляді мінісеріалу»,

– розповіло джерело видання.

Вважається, що жіноча команда-сценаристок підкреслить особливості життя Брітні та її складну роль у поп-культурі. Спірс може поділитися більше особистими історіями для сценарію, ніж було оприлюднено в її мемуарах.
«Наступний етап її життя присвячений відновленню душевного і фізичного здоров’я. Вона готова поділитися всім»,

– прокоментувало джерело.

Зазначимо, що Брітні не брала участі в створенні 2-х попередніх документальних фільмів про себе, знятих до того, як її звільнили від опікунства батька. У мемуарах вона розкрила особисті стосунки з чоловіками та родиною, а також складний шлях у шоу-бізнесі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Олег Скрипка та Наталка Тур поскандалили під час проєкту «ТУР Зірками».

Exit mobile version