Найпоширеніші помилки під час збору ручної поклажі: поради бортпровідниці

Як скласти ручну поклажу

Вважається, що успіх подорожі на 70% залежить від того, наскільки добре ви підготуєтеся до неї. Якщо на вас чекає найближчим часом мандрівка літаком, скористайтеся порадами бортпровідниці, на ім’я СіСі. Вона поділилася своїми спостереженнями та сформулювала основні помилки, яких пасажири припускаються під час збору ручної поклажі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», речі, які вам можуть знадобитися під час польоту, краще покласти в сумку, яка буде розміщена під сидінням перед вами. Не слід складати навушники, книги, планшети, дитячі іграшки або їжу в багаж, який лежатиме у верхньому відсіку. Стюардеса зазначає, що пасажири, які під час посадки лазять у свої валізи, заважають іншим пасажирам зайняти свої місця. Очікувати, доки літак підніметься в повітря, щоб дістати речі з валізи, також ризиковано, оскільки турбулентність може призвести до зміщення сумок у верхньому контейнері, через що вони можуть впасти та травмувати когось.

Багато пасажирів неправильно пакують рідину. Зміна висоти під час польоту може призвести до розширення газів, що може стати причиною протікання туалетного приладдя або пляшок із водою у вашій ручній поклажі. Щоб уникнути цього, по-перше, вичавте з пляшки якомога більше повітря, щоб запобігти розширенню. По-друге, використовуйте пляшки з кришками, що закручуються, а не застібаються.

Нагадаємо, ми раніше розповідали ,як заощадити на подорожах: відкрийте секрети бюджетних мандрівок.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *