Зміна настроїв: як нові тренди впливають на сексуальний контент у фільмах

Секс у кіно

Починаючи з нового тисячоліття сцени сексу в кіно значно скоротилися. Це зумовлено зміною смаків аудиторії.

За даними STUDway із посиланням на «vikna.tv», кінодослідник Стівен Фолловз зазначає, що за останні 20 років кількість сексуальних сцен у великих фільмах зменшилась майже на 40%. У бойовиках їх стало менше на 70%, а в романтичних фільмах падіння склало близько 20%. Водночас кількість найкасовіших фільмів без сексуального контенту зросла з 18% у 2000 році до 46% у 2023 році.

За словами Фолловза, це пояснюється кількома причинами:

– Смаки аудиторії змінилися і вона надає перевагу контенту, який або повністю уникає сексуальних тем, або підходить до них більш обережно.

– Сексуальні сцени можуть обмежувати глобальний прокат через суворіші вікові рейтинги та цензуру, що впливає на дохідність фільму.

– Координатори інтимних сцен зараз беруть участь у виробництві фільмів, відображаючи бажання акторів працювати з меншим акцентом на сексуальні сцени.

Підвищена доступність контенту для дорослих онлайн також знизила потребу в сексуальних сценах у кіно. Режисери намагаються зробити сексуальні сцени більш автентичними та з повагою до жінок, щоб уникнути об’єктивізації.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про відомих акторів без Оскара: кого обділила кіноакадемія.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *