П’ять помилок, які руйнують ваш смартфон під час зарядки

зарядка телефону

Перегрівання батареї, використання сторонніх зарядок та недотримання правил безпеки можуть зашкодити смартфону і користувачу. Правильне поводження зі смартфоном може суттєво збільшити його термін служби, а шкідливі звички можуть призвести до швидкого зносу. Як правильно заряджати пристрої, щоб не зіпсувати батареї, ми розповімо далі.

За даними STUDway із посиланням на «Gizchina», батареям смартфонів шкодять такі дії:

Використовуйте якісні зарядні пристрої

Користуйтеся оригінальними або сертифікованими зарядними пристроями та кабелями. Краще використовувати ті, які йшли в комплекті зі смартфоном. Допускається використання зарядних пристроїв інших виробників, якщо вони відомі своєю якістю. Дешеві або підроблені пристрої можуть становити небезпеку для телефону і користувача.

Уникайте надмірної зарядки

Після досягнення рівня заряду в 100% не залишайте смартфон підключеним до зарядного пристрою. Надмірна зарядка може пошкодити акумулятор і пристрій загалом. Багато смартфонів мають функцію припинення зарядки після досягнення повного заряду.

Не допускайте перегріву пристрою

Надмірний перегрів може знизити термін служби батареї, а в деяких випадках призвести до її розбухання чи займання. Не кладіть смартфон на м’які поверхні під час зарядки. Кладіть пристрій на тверду рівну поверхню для забезпечення вільної циркуляції повітря.

Відключайте пристрій під час грози

Рекомендується відключати смартфон під час грози при заряджанні, щоб уникнути пошкодження через перепади напруги. Ці стрибки можуть спричинити удари блискавки через електромережу, що може пошкодити пристрій.

Уникайте вологи під час зарядки

Ніколи не підключайте пристрій до мережі вологими руками. Волога може пошкодити зарядний порт, а користувач ризикує отримати удар струмом. Перед підключенням чи відключенням пристрою переконайтеся, що ваші руки сухі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про ризики USB-зарядок у громадських місцях: поради експерта щодо безпечного заряджання смартфона під час подорожі.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *