Онлайн-курси японської мови як обрати та почати вчити

японська мова

Погодьтеся, завдяки використанню сучасних технологій збуваються найсміливіші мрії. Наприклад, десять років тому дистанційне вивчення іноземних мов для багатьох здавалося нездійсненним.

Сьогодні за попитом курси японської мови онлайн стоять на третьому місці, слідом за англійською та китайською. Їм віддають перевагу 90 млн інтернет-користувачів. Японська мова потрібна для пошуку цікавої інформації у мережі, підписання ділових угод, спілкування, подорожей та інших цілей. Вона відкриває двері в новий вимір, допомагає у розвитку, здійсненні найсміливіших бізнес-планів. 

Цілі та завдання онлайн-курсів

Кількість людей, які для спілкування обирають мову країни “Висхідного Сонця”, вже перевищує 140 млн. Не дивно, що мовні курси мають великий попит. Але як обрати найбільш вдалий варіант? Розглянемо детальніше засади, які пропонує центр STUDY-EXPERT:  

  1. Програма вивчення японської мови включає 5 рівнів, які відповідають загальноприйнятій європейській системі.
  2. Навчання онлайн доступне усім охочим. Можна почати з “0” чи долучитися до групи з більш високим рівнем знань.
  3. Комплексний урок складається з роботи у кількох напрямках: граматика, письмо, лексика, розмови. На заняттях спілкування відбувається виключно японською.
  4. На початку навчання кожен студент проходить безкоштовне тестування. Завдяки отриманим результатам викладач складає  програму, враховуючи поставлені цілі, запланований результат, можливості та побажання учня. Таким чином вдається сформувати комфортний графік і темп занять та досягати успіху.
  5. Вибір формату занять. Дистанційні уроки проводяться індивідуально з репетитором, а також у міні групах.
  6. Впровадження сучасних, авторських методів, відео і аудіо матеріалів.

Викладачі мотивують студентів, підбирають цікаві теми для відпрацювання отриманих знань. Після закінчення курсів кожен студент, який успішно пройшов навчання і склав іспит,  отримує сертифікат.

Особливості дистанційного вивчення японської мови

Навчання в онлайн-форматі дозволяє швидше отримати якісні результати. Плюс можна займатися у будь-якому зручному місці. Вигідна оплата за курс дає змогу заощадити. Не треба купувати підручники чи витрачати гроші на транспорт. Курси для початківців дають змогу комплексно вивчати мову та вільно заговорити японською. Вони допомагають розібратися з ключовими аспектами граматики, лексики, розширюють словниковий запас. Заявки курсам можна отримати навички, необхідні для вільного спілкування з носіями. Програма включає вивчення 2 японських алфавітів, та дає змогу навчитися читати та писати без страху та помилок.

Онлайн-курси японської мови – це найкоротший шлях налагодження бізнес-комунікацій і партнерства. Це найбільш вдалий спосіб зануритися в азійську культуру, філософію та традиції. Курси японської мови – це ази, які потрібні для кращого розуміння соціуму та особливостей далекої країни.

Вірний навігатор Studway, який об'єднує нашу команду та визначає шлях для створення інноваційного та впливового контенту для наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *