Дружина Каньє Веста з’явилася у Франції в колготах без спідньої білизни: за порушення закону їй загрожує в’язниця

Каньє Вест та Б’янка Цензорі

Дружина Каньє Веста стала об’єктом публічного обговорення у Парижі через свій відвертий одяг. Цей випадок може призвести до її ув’язнення терміном на один рік або штраф в 15 тисяч євро, згідно з французьким законодавством щодо ексгібіціонізму.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», жінка з’явилася на публічному заході в короткій шубі, чорних прозорих колготках і без спідньої білизни. Згідно зі статтею про ексгібіціонізм, вона може бути покарана ув’язненням або чималим штрафом. Закон Франції передбачає відповідальність за «умисний прояв сексуальної поведінки на очах інших у місці, доступному для загального відвідування».

Крім того, стало відомо, що батько Б’янки Цензорі, представник впливової сім’ї мафії, здивований впливом Каньє Веста на стиль своєї доньки. Він бажає серйозно обговорити це з Вестом і дізнатися, чи б той хотів, щоб його дочки, так само як Б’янка, з’являлися у відвертих образах на людях.

«Батько Б’янки, Лео, хоче обговорити це з Каньє, з’ясувати, що саме він думає, представляючи Б’янку як трофейного поні та перетворюючи її на голий трофей. Він хоче запитати Каньє, як би той почувався, якби його доньки з’являлись напівоголеними на публіці в подібних нарядах, які заохочували б їхніх партнерів»,

– заявив інсайдер.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

1 Comment

  1. ура! Нарешті я отримав веб-сторінку, звідки я можу фактично отримати корисні дані щодо мого навчання та знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *