Зірка «Оппенгеймера» у шпигунській місії: Кілліан Мерфі може стати наступним Джеймсом Бондом

Кілліан Мерфі

Кілліан Мерфі озвучується як можливий новий Джеймс Бонд. Згідно з чутками в іноземних ЗМІ, творці шпигунської історії вражені його роботою в «Оппенгеймері» та готові запропонувати йому роль нового агента «007». За інформацією іноземних ЗМІ, Кілліан – улюбленець Голлівуду і це може стати його найкращою роллю, піднявши франшизу на новий рівень.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Insider», журналісти повідомляють, що продюсер франшизи Барбара Брокколі слідкує за Мерфі вже рік. Робота над 26-м фільмом про Бонда почнеться наприкінці 2025 р. і вона має час на роздуми. Сам Кілліан Мерфі залишається мовчазним стосовно цих чуток, проте його колеги переконані, що він ідеально підходить для цієї ролі.

«Мерфі впорається. У нього є темний бік, який можна використовувати, схожий на сторону Бонда»,

– коментує Клей Банкер – його партнер з «Оппенгеймера».

Зазначимо, що Кілліан Мерфі вже здобув популярність своїми різнобічними ролями і його можлива участь у франшизі про Бонда обіцяє приголомшливий розвиток сюжету та нові визначення для культового шпигуна. Однак офіційного підтвердження цього поки немає та фанати залишаються в очікуванні оголошення про наступного агента «007».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *