Сенсація в світі технологій: штучний інтелект розумніший за людину з’явиться вже через 3 роки

Штучний інтелект

Бен Герцель, визнаний експерт в галузі комп’ютерних наук та засновник SingularityNET, виступив на конференції Beneficial AGI Summit 2024 у Панама-Сіті, Панама. Він відомий як «батько AGI», бо завдяки йому був поширений термін «загальний штучний інтелект» (AGI) на початку 2000-х років.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Сikavosti», Герцель висловив думку, що протягом наступних трьох років людство може розробити штучний інтелект (ШІ), здатний конкурувати із розумом людини. Нинішні системи штучного інтелекту, включаючи «вузький штучний інтелект», перевершують людей лише в певних областях. Однак Герцель зауважив, що дослідження в цій галузі демонструють експоненційний ріст. Згідно з даними, ШІ рівноцінний людині в кількох сферах, стає реальністю. Цей етап в розвитку ШІ відомий як «сингулярність».

Хоча Герцель вважає, що AGI може бути створений найімовірніше у 2029-2030 році, він також не виключає можливості, що це станеться вже у 2027 році. За умови, що AGI буде мати можливість доступу до свого власного коду та його переписування, Герцель вважає, що це може призвести до штучного надінтелекту (ASI), який обладнаний когнітивною та обчислювальною потужністю, що перевершує всю людську цивілізацію.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *