Позашлюбний син Арнольда Шварценеггера відмовився від батьківського прізвища: стало відомо чому

Арнольд Шварценеггер та Джозеф Баена

Син Арнольда Шварценеггера, 26-річний Джозеф Баена, пояснив, чому він вирішив не міняти своє прізвище після того, як дізнався про свого батька.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «bigmir.net», у програмі «Доброго ранку, Британія» хлопець розповів, що хоче побудувати кар’єру самостійно, не користуючись відомістю батька. Джозеф підкреслив, що для нього важливо робити все самостійно:

«Так, це дуже хороше питання. Найголовніше – це моя спроба робити все самостійно і будувати кар’єру, використовуючи власну рішучість і працьовитість. Мій батько завжди робить все через мене. В нашій сім’ї більше віддають перевагу підтримці на відстані, а не проявляють ініціативи. Я відчуваю глибоку вдячність за це і вважаю, що дуже важливо вирости як чоловіку, вміти робити все самостійно і бути впевненим в собі».

Джозеф визнав, що у нього чудові відносини з Арні. Він підтримує його на рівні зі своїми іншими дітьми:

«Я дуже люблю батька. І я також люблю маму, вона чудова жінка. Тому я щасливий і пишаюся тим, що є частиною цієї сім’ї. Він дійсно великий батько. Він завжди підтримував мене в усьому, що я роблю. Коли я вступав до Пеппердайну, закінчував університет, а також в моїй акторській кар’єрі, у нерухомості, в бодібілдингу та фітнесі – він завжди був поруч і підтримував мене».

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Арнольда Шварценеггера затримали в аеропорту.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *