Житловий колапс на Ібіці: місцеві жителі змушені жити в авто через туристів

Туристи на Ібіці

Жителі Ібіци протестують проти масового туризму через проблеми з житлом. Вони заявляють, що через високі ціни на оренду житла змушені виїзжати з острову або жити в автівках. Місцеві жителі не мають нічого проти туристів, але вимагають розв’язати від влади цю проблему.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», за словами протестувальників, медсестри та поліцейські живуть в авто і фургонах, бо не можуть собі дозволити орендувати житло на острові. Це призводить до відкладання операцій і лікування серйозних захворювань через брак лікарів, які можуть жити на Ібіці. Протестувальники підкреслюють, що зростання масового туризму призводить до підвищення цін на житло. Багато ресторанів потребують робітників, але працівники не можуть знайти доступне житло. Місцеві зазначають, що на кожне місце претендує десять осіб. Офіцер місцевої поліції  був змушений переїхати до Арагону на материкову частину Іспанії через надмірний туризм.

«Ми не проти туризму чи людей, які їдуть до нас і поважають наш острів. Я маю будинок на Ібіці, але я не зміг цього витримати. Ми відчуваємо, що туризм займає громадські місця і стає надто дорогим»,

– розповів він.

Учасники протестів закликають владу контролювати кількість відпочиваючих на Ібіці. Вони організовують акції протесту біля урядових установ острова, аналогічні заходи плануються також на Майорці та Менорці.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про головні тренди у світі туризму на 2024 рік.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *