Відкрийте для себе нові горизонти: головні тренди у світі туризму на 2024 рік

У 2024 році подорожі стають не просто втечею від рутини, а справжнім способом життя. Booking.com провів дослідження серед 27 000 мандрівників у 33 країнах, виявивши сім головних тенденцій подорожей на наступний рік.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Іndian Еxpress», до них відносяться:

Ентузіасти Его

У новому році любителі подорожей обирають унікальні маршрути самопізнання. Багато мандрівників використовують подорожі для анонімності та переосмислення самого себе, стаючи зірками власних пригод та експериментуючи з образами.

Шукачі прохолоди

У зв’язку зі змінами клімату мандрівники все частіше вибирають прохолодні напрямки. Для 74% людей зміна клімату стала ключовим фактором у планах на відпустку, спонукаючи їх до відвідування більш холодних регіонів.

Шукачі пригод

У 2024 році мандрівники віддають перевагу спонтанності та пригодам як основному напрямку відпочинку. Понад 74% готові бронювати несподівані подорожі, де пункт призначення залишається загадкою до прибуття.

Гастротуристи

Тренд гастротуризму набуває популярності, зближуючи мандрівників зі світовою кулінарною спадщиною. Понад 78% виявляють інтерес до вивчення історії та традицій, пов’язаних із місцевою кухнею.

Reboot Retreaters

У світі нестабільності, так звані «Reboot Retreaters» все більше шукають подорожі для самовдосконалення і сонний туризм є популярним напрямком для 68% ретритів.

Шукачі бюджетних альтернатив

Мандрівники масово вивчають економічні стратегії витрат, вибираючи бюджетні альтернативи, які емітують розкіш. Вони обирають напрямки з більш економною вартістю життя.

Уважні естети

У 2024 році стиль відіграє важливу роль у виборі помешкань. Попит на екологічні та стильні додатки для подорожей росте, а мандрівники віддають перевагу помешканням з елементами сталого розвитку та природними декораціями для забезпечення унікального досвіду.

Нагадаємо, ми раніше розповідали чому мандарини – найкращий подарунок на Китайський Новий рік.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *