Відверті зізнання Jerry Heil про Євробачення: «Ми не сподівались на перше місце»

Jerry Heil

alyona alyona і Jerry Heil цього року на Євробаченні здобули для України ІІІ місце з композицією «Teresa & Maria». Особливо вразила всих постановка виступу від Таню Муіньо, яка заслуговує на окрему увагу. В інтерв’ю для «ТУР Зірками» Jerry Heil поділилася  враженнями щодо їхнього з Альоною успіху на конкурсі.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», за словами виконавиці, вони не очікували на І місце, але прагнули потрапити до числа призерів:

«Ми справді доклали багато зусиль, щоб досягти цього результату. Зважаючи на всі події, ми не сподівались на І місце. Однак ми зробили все можливе, щоб здобути призове місце. Разом з українцями, ми продемонстрували, що порядковий номер не має значення, якщо є талановиті люди та злагоджена команда».

Jerry Heil до того ж акцентувала увагу на тому, що вони виступали під «нещасливим» другим номером у фіналі. Співачка також відзначила дружню атмосферу за лаштунками конкурсу, де не було натяку на конкуренцію:

«Усі одне одному допомагали, зовсім не було ієрархії».

Говорячи про співпрацю з alyona alyona, Яна Шемаєва (справжнє ім’я Jerry Heil) зазначила, що працювати разом було легко. Вона також підкреслила, що стереотипи про труднощі у взаєморозумінні між двома жінками є хибними та не мають під собою підстав.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому Nemo втратив свій кришталевий кубок переможця Євробачення-2024.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *