Чутки про PlayStation 5 Pro продовжують набирати обертів: що можна очікувати від нової консолі Sony

PlayStation 5 Pro

Постійні чутки про можливий випуск PlayStation 5 Pro не вщухають, а інформація, яку розголошують у мережі, все більше розповсюджується. Останній витік від Тома Хендерсона вказує, що конфіденційні дані про PS5 Pro можливо стали доступними через зовнішні промо-акції. Наразі невідомо, чи зможе компанія Sony знайти винуватця, але ця ситуація може підштовхнути їх до посилення контролю над доступом розробників до нових технологій.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «expert.com.ua», компанія Sony утримується від коментарів щодо витоків і навіть не підтверджує існування PS5 Pro. Проте, виходячи з доступних даних, короткий огляд можливостей PS5 Pro наступний:

– системна пам’ять PS5 Pro може отримати покращену пропускну здатність на 28%, що зробить її швидшою, ніж у звичайної PS5;

– новий «високочастотний режим процесора» підніме тактову частоту процесора на 10%, але це може вплинути на продуктивність графічного процесора;

– покращення в аудіо-відділі може випливати з покращеної продуктивності згорткової реверберації та обробки FFT/IFFT через збільшену частоту роботи аудіо-співпроцесора (ACV).

Головна сила PS5 Pro, схоже, зосереджена на його графічних можливостях. Витоки вказують на 45% більшу швидкість рендерингу порівняно з PS5, а також у 2-3 рази кращу продуктивність трасування променів, що потенційно може зростати до 4 разів у деяких сценаріях. За чутками, це підтверджується 33, 5 терафлопсами обчислювальної потужності.

Повідомляється, що Sony розробляє власне машинне навчання з прискорювачем ШІ. У сукупності з новою технологією «Spectral Super Resolution» (PSSR), має забезпечити поступовий ігровий досвід з роздільною здатністю 4K 120FPS і навіть 8K 60FPS. Проте варто зауважити, що апаратні обмеження можуть не дати PS5 Pro досягти цих цілей.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому PS6 обіцяє революцію в геймінгу: попередній огляд нової консолі від Sony.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *