Криза в стосунках: Лопес та Аффлек більше не живуть разом

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек

Дженніфер Лопес та її чоловік Аффлек переживають кризу у стосунках. ЗМІ повідомляють, що зіркове подружжя навіть живе в різних містах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Life & Style», інсайдер розповів, що зірки вже не живуть разом. 51-річний Бен перебуває на зйомках у Лос-Анджелесі, а Дженніфер будує кар’єру в Нью-Йорку. Джерело також зазначає, що Джей Ло у цей період часто потребує уваги коханого, тоді як він стає більш замкнутим.

«Це вперше за останній час, коли вони були окремо один від одного такий тривалий період. Вони реагують на це по-різному. Дженніфер хоче постійного запевнення в коханні та захопленні, але зараз вона цього не отримує, а Бен захищається і стає дратівливим. Медовий місяць точно завершився»,

– зазначає інсайдер.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек вже розлучалися після відносин, яки тривали з 2002 по 2004 рік, але вирішили дати своєму коханню другий шанс та одружилися у липні 2022 року. Раніше пара зізналася, що страждає від посттравматичного стресового розладу через свою популярність на початку 2000-х років. Дженніфер розповіла, що в ті часи вони були під пильним поглядом ЗМІ, що вплинуло на їхній психічний стан. Зірка зазначила, що наслідки цих подій вони долають й досі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що фанати думають про опис постільної сцени в новій пісні Дженніфер Лопес.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *