Зірки під прицілом аферистів: Надя Дорофєєва розповіла про свій досвід

Надя Дорофєєва

Всім відомо, що час від часу можна побачити зображення відомої голлівудської зірки на рекламній вивісці в спальному районі будь-якого міста чи селища. Юристи знаменитостей рідко вдаються до розбірок з власниками цих бізнесів. Проте в мережі все частіше з’являються рекламні матеріали й з українськими зірками без їх згоди.

За даними STUDway із посиланням на «informator.ua», зокрема, з таким випадком зіткнулася і Надя Дорофєєва. Вона розповіла про це в Інстаграм:

«Зараз з’являється велика кількість реклами з незаконним використанням мого обличчя. Будь-яка подібна реклама, особливо пов’язана з ігровою тематикою, ніяк не пов’язані зі мною! Перевіряйте інформацію, щоб не потрапити на шахраїв».

Деталі співачка не розкрила, проте за данними порталу «МУЗВАР», мова йде про онлайн-казино та конкретну слот-гру. Цей бренд не має сторінок у соціальних мережах, а реклама веде до завантаження додатка.

«Сьогодні в декого будуть неприємності від команди виконавиці. Час вимагає підвищеної уваги до своєї репутації. Чи піде діло до суду – побачимо. Варто зазначити, що в мережі велика кількість подібної реклами з відомими блогерами. Але від них заяв не було»,

– повідомили в «МУЗВАР».

Слід зазначити, що вже кілька років Маша Єфросиніна «рекламує» репарати для схуднення без свого відома. Також аферисти використовували ім’я ведучого Олексія Суханова для просування медикаментів для лікування суглобів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Надя Дорофєєва та Міша Лебіга здивували шанувальників спільною піснею.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *