Український бренд створив унікальний образ для Alyona Alyona на Євробачення 2024: подробиці дизайну

аlyona аlyona

OMELIA – український бренд переробки одягу, що створив унікальний костюм для реперки, яка разом із Jerry Heil буде представляти Україну на Євробаченні 2024 у Мальме. Alyona Alyona виступила в цьому костюмі на шоу в Нідерландах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «NV», OMELIA спеціалізується на редизайні готових речей, зокрема сорочок. Команда бренду створила багатошаровий костюм для реперки, в якому вона виступила на шоу Sophie & Jeroen у Нідерландах з їх конкурсною піснею Teresa&Maria. Дизайнер бренду Костянтин Омеля поділився, що створення подібного костюму стало новим досвідом для команди.

«Раніше ми не мали досвіду створення подібного дизайну. Нам було поставлено завдання створити авангардний лук із великої кількості сорочок, що поєднувалися в єдину композицію. Ми обрали сірий, білий та чорний кольори»,

– пояснив Омеля.

Для створення сорочки було використано 10 класичних сорочок, їх фрагменти, рукави, які розрізали, шили разом і компонували. Також OMELIA створила чорні штани для Alyona Alyona, на які пішло 4-5 пар класичних чорних штанів, з яких зробили карго-штани з кишенями. Це наразі єдиний костюм, який дизайнер створив для Alyona Alyona, але артистці сподобався результат. Образ Alyona Alyona доповнено кольчужною краваткою від дизайнерки Олени Романової.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нововведення «Євробачення-2024»: що чекає на учасників та глядачів.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *