Вибухові нововведення «Євробачення-2024»: що чекає на учасників та глядачів

Євробачення-2024

«Євробачення-2024» у Мальме принесе революційні зміни у правилах конкурсу. Ці нововведення обіцяють зробити його одним із найяскравіших та найзахопливіших у його історії.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Мета», ось ключові нововведення:

1. Кінець автоматичному проходу для «Великої п’ятірки» та переможниці 2023 року:

Країни «Великої п’ятірки» та переможниця попереднього року втрачають привілей автоматичного проходу до фіналу. Тепер Франція, Італія, Іспанія, Німеччина, Велика Британія та Швеція (переможниця 2023 року) будуть виступати у півфіналах нарівні з іншими учасниками.

2. Голосування глядачів протягом фіналу:

Глядачі матимуть можливість голосувати протягом усього фіналу. Голосування за фаворитів розпочнеться одразу після виступу першого учасника та триватиме до завершення фінального шоу.

3. Голосування для шанувальників із країн-неучасниць:

Шанувальники з країн, які не приймають участь у конкурсі, також отримають можливість голосувати. Онлайн-голосування відкриється після другої генеральної репетиції та триватиме до початку фінального ефіру.

4. Очікувані додаткові зміни:

Оргкомітет «Євробачення-2024» обіцяє оголосити ще одну важливу новацію, яка стосуватиметься конкурсу. Ці зміни спрямовані на те, щоб зробити конкурс більш справедливим та конкурентним, де всі учасники матимуть рівні шанси на перемогу, а глядачі отримають більше можливостей впливати на результат конкурсу.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *