Топ-5 захопливих настільних ігор для найкращого вечора разом з друзями

Настільні ігри

Ми часто запрошуємо друзів на спільний перегляд фільмів або вечерю, але часом для різноманітності варто розглянути й варіант настільних ігор. Далі пропонуємо вам добірку цікавих настолок, які гарантовано зроблять ваш вечір веселим.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 канал», ось кілька захопливих настільних ігор з простими правилами:

1. «Alias» або «Скажи інакше»

«Alias» – класична гра, де вам потрібно пояснювати слова за допомогою визначень, асоціацій і синонімів. Мета – відгадати якнайбільше слів за відведений час. Існують різні варіації гри, включаючи «Alias Вечірка», «Alias для усієї сім’ї», «Alias для дітей» та інші. Також доступна онлайн-версія гри.

2. «Крокодил»

«Крокодил» настільна гра, в якій слід пояснювати слова, використовуючи мову тіла. Здавалося б, все просто, але деякі карточки можуть містити абстрактні поняття, дивні словосполучення та фразеологізми. Гравці можуть грати командами або самі за себе.

3. «Джанга»

«Джанга» – гра, відома також як «падаюча вежа». Гравці витягують блоки з вежі і ставлять їх нагору. Мета – не дозволити вежі впасти. Гравець, який розбиває вежу, програє.

4. «Вибухові кошенята»

«Вибухові кошенята» – картярська гра для 5 гравців. Кожна карта має своє призначення, і мета гри – залишитися єдиним котосапером, хто вижив. Гравці розігрують карти та використовують їх ефекти для виживання.

5. «Dobble»

Гра «Dobble» здається простою та має 5 видів міні-ігор. Основне завдання – знайти однакові зображення на двох картах. Гравець, який заробляє більше або менше балів, перемагає відповідно до виду міні-гри.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про подорож мрії: що чекає на пасажирів Royal Caribbean під час 274-денного круїзу навколо світу.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *