Тейлор Свіфт підкорює Європу: місто в Німеччині змінює назву на честь співачки

Тейлор Свіфт

Суперзірка Тейлор Свіфт продовжує свій тріумфальний тур Європою. Нещодавно вона зустрілася з королівською родиною у Великій Британії, а вже незабаром дасть концерти у Гельзенкірхені, Німеччина.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «Фокус», на честь цієї події місто вирішило зробити незвичайний подарунок співачці – тимчасово змінити свою назву! З 17 по 19 липня, коли Тейлор Свіфт буде давати концерти у Гельзенкірхені, місто буде офіційно перейменовано на Свіфткірхен. Ідея належить фанатці співачки Алешані Вестхофф, яка створила петицію, що швидко набрала популярності. Мер міста Карін Велге з ентузіазмом підтримала цю ініціативу:

«Це чудова ідея тимчасово перейменувати Гельзенкірхен на Свіфткірхен. Це стане чудовим способом відзначити приїзд Тейлор Свіфт та привернути увагу до нашого міста».

Окрім зміни назви, на честь Тейлор Свіфт у місті заплановано ряд інших заходів:

– запуск «трамвая Taylor Swift»;

– вечірка на честь співачки просто неба;

– спеціальні декорації та інсталяції

Слід зазначити, що Тейлор Свіфт стала справжньою сенсацією світової музичної індустрії. У 2023 вона була визнана «Людиною року» журналом Time, а її концерти збирають мільйони фанатів по всьому світу. Не дивно, що навіть ціле місто готове змінити свою назву на честь цієї талановитої та неймовірно популярної співачки.

Нагадаємо, ми раніше розповідал, що Super Bowl 2024 обійшов висадку на Місяць за кількістю глядачів – Тейлор Свіфт зіграла свою роль.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *