Сонце, вітер і вода: Як Каліфорнія перевершила всі очікування у виробництві енергії

Відновлювана енергія Каліфорнії

Протягом понад місяця Каліфорнія тримається на відновлюваній енергії, продаючи зайві ресурси іншим штатам.

За даними STUDway із посиланням на «Сikavosti», починаючи з 15 квітня, штат щоденно з перевищенням виробляє електроенергію з відновлюваних джерел. Вироблення енергії 45 днів поспіль перевищувало попит, завдяки значним дощам, які збільшили продуктивність гідроенергетики. Однак аналітики попереджають, що радість може бути передчасною, оскільки майбутні посухи можуть змінити картину, а сонячна та вітрова енергія не зможуть повною мірою задовольнити попит. Надлишок енергії становить від 0,25 до 6 год. щодня, що є важливим досягненням. Каліфорнія володіє найбільшим у світі мережевим сховищем енергії на акумуляторах, яке було запущене у січні цього року. Зарядження батарей відбувається удень, коли надлишок сонячної енергії найвищий, а розряджаються ввечері та вночі, щоб зменшити використання метану.

Штат розвиває інфраструктуру відновлюваної енергетики, запускаючи 26 проєктів на загальну суму $6, 1 млрд, більшість з них – це вітряні електростанції. Законодавство Каліфорнії передбачає повний перехід до відновлюваної енергетики до 2045, але науковці впевнені, що це буде досягнуто до 2035. В штати продовжують активно фінансувати нові технології та проєкти для прискорення переходу та забезпечення стабільного енергопостачання.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Ілон Маск сказав на конференції Bosch Connected World.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *