Історичний момент: Super Bowl 2024 обійшов висадку на Місяць за кількістю глядачів – Тейлор Свіфт зіграла свою роль

Super Bowl

Трансляція Суперкубку 2024 року стала найпопулярнішою за всю історію, встановивши новий рекорд за кількістю глядачів. Це перший раз за 55 років, коли Super Bowl очолив список найрейтинговіших трансляцій.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «ВВС», попереднім рекордсменом була трансляція висадки американської експедиції «Аполлону» на Місяць 20 липня 1969, за якою стежили 123,4 мільйона глядачів. Цього року Super Bowl 2024 перевершив цей рекорд, залучивши від 125 до 150 млн глядачів. Однією з ймовірних причин такого успіху стала популярність бойфренда Тейлор Свіфт, Тревіса Келса, який грає за команду «Канзас-Сіті Чіфс».

Super Bowl
Тейлор Свіфт з Тревісом Келсом. Фото – euronews.com.

Ця команда змагалася з «Сан-Франциско 49ерс» у фінальному матчі. Очікування на появу Тейлор Свіфт на грі, адже вона на той момент перебувала в турі в Японії, також могло стимулювати глядацький інтерес. «Канзас-Сіті Чіфс» здолали суперника з рахунком 25-22 в овертаймі. За даними Variety, зараз активно обговорюється, наскільки вплинула Тейлор Свіфт на рекордну кількість глядачів. Дослідницька компанія Numerator стверджує, що 20% глядачів вболівали за «Чіфс» саме через Келса.

Рекордні 202,4 млн людей протягом трансляції хоча б частково подивились гру. Камери постійно фокусувалися на Тейлор Свіфт, показуючи її появу на арені, спілкування з Блейк Лайвлі та Айс Спайс, а також поцілунок з Келсом після перемоги. Для порівняння, Super Bowl 2023 року між «Чіфс» і «Філадельфія Іглз» залучив 115,1 млн глядачів. Цей Суперкубок став знаменним не лише завдяки рекордній кількості глядачів, але й завдяки впливу популярної співачки на спортивну подію.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про ексклюзивні моменти Grammy Awards 2024: рекорд Тейлор Свіфт та несподівана поява Селін Діон.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *