Таємниць більше не лишилось: дизайн iPhone 16 остаточно підтверджено

iPhone 16

У мережі з’явилися нові зображення з «болванками» майбутніх моделей iPhone 16. Попри те, що, на перший погляд, нічого особливо нового в дизайні немає, ці фотографії підтверджують обраний Apple напрямок.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УНІАН», хоча користувачі помітять значних змін, уважний огляд виявляє кілька інновацій. Зокрема, Pro-версії вперше за тривалий час отримають збільшення розмірів дисплея – до 6,3 дюйма для 16 Pro та 6,9 дюйма для 16 Pro Max. Це може дозволити збільшити внутрішній простір для компонентів, зокрема, для встановлення більш містких та довговічних батарей. Також базові моделі iPhone 16 будуть оснащені новим вертикальним модулем із 2 сенсорами, повторюючи дизайн iPhone 11. Це нововведення може дозволити Apple запровадити функцію захоплення просторового відео. На знімках видно кільце для зарядки MagSafe, яке стало тоншим порівняно з попередньою серією iPhone 15. Ця зміна може дозволити прискорити бездротову зарядку з 15 Вт до 20 Вт.

Презентація iPhone 16 очікується у вересні. Виробництво телефонів планується заздалегідь, тому витоки інформації стають все частішими. Джерела повідомляють, що головним акцентом у телефонах 2024 року стануть камери, для яких передбачена спеціальна кнопка. Крім того, «прошки» отримають надширококутний сенсор з 48-Мп роздільною здатністю. Існують також чутки, що Apple працює над новою моделлю iPhone SE, хоча його презентація малоймовірна цього року. Проте компанія може підготувати сюрприз. Бюджетна модель айфона передбачає великий редизайн, що може порадувати прихильників бренду.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому відмова від телефону може змінити настрій на весь день.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *