Правильний ранок: чому відмова від телефону може змінити настрій на весь день

Щоб розпочати день з енергії та позитиву, лайф-коуч Клер Міхальські рекомендує відмовитися розповсюдженої звички – перегляду телефону, оскільке це впливає на настрій протягом дня. Натомість Клер радить розпочинати день з «низьким рівнем дофаміну» (це нейромедіатор, що у мозку викликає емоційній реакції та відчуття задоволення).

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «HuffPost», замість швидкого отримання дози дофаміну від соцмереж чи повідомлень, коуч рекомендує зосередитися на «завданнях, що повільно вивільняють дофамін». Замість гаджета відразу після пробудження, приступайте до ранкового розпорядку – ванна, вмивання та застилання ліжка. Насолоджуйтеся ранковим напоєм, виключаючи каву, що також швидко збільшує дофамін. Мета – перші 30 хв. ранку проводити без телефону, а з часом збільшити цей період до години для підвищення продуктивності та уваги.

Клівлендська клініка пропонує прості способи повільного вивільнення дофаміну: спорт, йога, медитація, масаж, ігри з тваринами, прогулянки на свіжому повітрі та читання. Ці дії сприяють покращенню настрою. Виробленню дофаміну природним шляхом також сприяють такі добавки, як тирозин, L-теанін, вітаміни D, B5 і B6, омега-3 і магній.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про секрет успіху від Маска та Гейтса: як правило 5 годин змінить ваше життя.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *