Що кажуть вчені: які години є найгіршим і найкращим часом для вашого настрою

Найгірший і найкращий час доби

Вчені визначили найгірший і найкращий час для людини протягом доби. Вони проаналізували численні фактори, які включають в себе циркадний ритм та настрій.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «nypost.com», дослідники з Мічиганського університету та Дартмутського медичного інституту виявили, що 5 година ранку є найгіршим часом, коли люди найменше настроєні на позитив. Цей висновок був зроблений на основі дослідження, яке включало аналіз даних Fitbit від 2 602 медичних інтернів протягом 2-х років. Проте, на противагу цьому, о 17:00 ввечері, за тим же дослідженням, більшість людей мають найкращий настрій. Це пояснюється циркадними ритмами організму, які визначають найвищі та найнижчі точки настрою протягом доби.

Дослідники також виявили, що настрій людини підпорядковується внутрішньому годиннику організму і вплив цього годинника зростає, коли людина має дефіцит сну. Таким чином, учасники дослідження, які довше залишалися без сну, виявляли гірший настрій порівняно з тими, хто отримував достатньо сну. Вчені вважають, що їхнє дослідження демонструє, як цифрові інструменти, такі як Fitbit, можуть бути корисними в клінічних умовах для вимірювання фізіологічних показників, таких як циркадний ритм та настрій.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподівані результати дослідження: що робить власників собак такими особливими.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *