Справжній космічний досвід: подорожуйте до Місяця без навчання в NASA

Космічні подорожі

У французькому місті Тулуза науковий центр космічних відкриттів Cité de l’Espace пропонує своїм гостям унікальну можливість відчути себе астронавтом, відправившись «полювати» на Місяць. Не потрібно навчатись у NASA для цього. Центр Cité de l’Espace дозволяє відвідувачам випробувати повний спектр відчуттів під час космічної подорожі на симуляторі ракети та лунохода.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», перші гості центру вже поділилися своїми враженнями: «Емоційне землетрус! Я все ще тримчу від вражень. Фізично ви дійсно переживаєте абсолютно захоплюючі відчуття. І голова стає такою важкою», «Ми справді відчували, ніби ми були приклеєні до сидіння… Коли ми рухали головами, втрачали відчуття відносності місць. Але це було дико круто».

Ветерани-астронавти та працівники NASA вважають, що такий симулятор може бути важливим досвідом перед реальним польотом на Місяць. Вони додають, що цей симулятор майже точно відтворює те, що відчуває астронавт.

«Що дійсно дивно, так це те, що прискорення та уповільнення, через які ми проводимо вас, реальні. Це перебування аналогічне перебуванню у справжній ракеті»,

– поділився астронавт-ветеран Жан-Франсуа Клервуа.

Варто відзначити, що відкриття атракціону відбулося на тлі серії нових безпілотних космічних місій на Місяць. NASA планує організувати польоти на поверхню супутника Землі вже у 2026 році.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Alibaba залучає ракети для швидкої доставки: за годину до будь-якої точки світу.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *