Скандал навколо туру Мадонни: шанувальник подав позов через «порнографію без попередження» на концерті

На Мадонну подали до суду

Святковий тур виконавиці «Celebration», присвячений її 40-річній творчій діяльності, завершився кілька тижнів потому, але він все ще викликає суперечки серед шанувальників. Один із них подав на Мадонну до суду, оскільки був шокований сексуальним контентом її шоу.

За даними STUDway із посиланням на «TMZ», фанат Джастен Ліпелес подав позов, в якому стверджує, що він та інші глядачі не отримали того, на що очікували. Серед його претензій – значні запізнення Мадонна на концерти (до 1, 5 години) та використання фонограми під час виступів. Також він поскаржився на те, що під час шоу кондиціонери були вимкнені, що створювало дискомфорт від спеки. За його словами, Мадонна відповіла на скаргу про спеку пропозицією просто роздягнутися. Найбільш приголомшливим у позові є твердження Ліпелеса про те, що глядачів піддали «порнографії без попередження». Чоловік заявив, що на сцені жінки були топлес та імітували статеві акти, що створювало відчуття перегляду порнографії. Багато користувачів припускають, що він просто хоче привернути до себе увагу та повернути гроші за квитки.

Слід зазначити, що останній концерт туру Мадонни відбувався на пляжі Копакабана в Бразилії та зібрав 1, 6 млн глядачів, ставши рекордним за масштабами. Шоу було безплатним та більше ніж 2-х години попдіва виконувала свої найкращі пісні.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що 65-річна Мадонна закрутила новий роман з 34-річним боксером.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *