Україна, якою ви її ще не бачили: ТОП-5 місць для незабутніх вихідних

Цікаві локації України

Україна – країна неперевершеної краси, яка, попри всі труднощі, має багато цікавих локацій для відвідування. Найголовніше – що не треба далеко їхати, щоб відпочити та насолодитись прекрасними пейзажами.

За даними STUDway із посиланням на «ТСН», ось 5 найцікавіших місць в Україні, які варто відвідати найближчим часом.

1. Стільське городище (Львівська обл.)

Цей комплекс скель і печер існував ще до створення Київської Русі та є важливою археологічною та історичною спадщиною нашої країни. Потрапивши сюди, ви перенесетеся у світ давнини та побачите залишки стародавнього житла.

2. Чернівецький університет (Чернівецька обл.)

Це не лише навчальний заклад, а й культурний символ України. Його архітектурна краса вражає елегантністю та урочистістю, а зведена тут церква додає місцю особливого шарму.

3. Naturalist Botanic (Київська обл.)

Тут ви знайдете озеро, птахів та неймовірну кількість різноманітних рослин. Кожна пора року відкриває нове обличчя цього саду, але завжди тут є якась особлива рослина, що зачаровує своєю красою.

4. Тустань (Львівська обл.)

Це місце, наповнене історичними загадками та вражає величчю та унікальністю. Прогулянка тут дозволить вам поринути в минулі епохи і насолодитись краєвидами гір.

5. Межигір’я (Київська обл.)

Колишня резиденція українського експрезидента перетворилася на справжній парк-пам’ятник, що став місцем для відпочинку. Тут ви зустрінетеся з природою, відчуєте її неповторність та зможете насолодитися чарівною атмосферою.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як не зіпсувати відпочинок: 7 найпоширеніших туристичних помилок.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *