Вихід із зони комфорту: як легко знайти нових друзів

Як завести нових друзів

Коли ви переїжджаєте до іншого міста чи навіть країни, вихід із зони комфорту стає неминучим. Це може викликати певний дискомфорт. Однак разом із цим відкриваються нові можливості, зокрема можливість завести нових знайомих і друзів.

За даними STUDway із посиланням на «useti.org.ua», ось декілька порад, які допоможуть вам легше адаптуватися до нового оточення:

– Придумайте хобі

Неважливо, що це буде – хокей, книжковий клуб чи щось інше. Головне, щоб ваші заняття залучали інших людей зі схожими інтересами.

– Шукайте друзів у соцмережах

Якщо ви приїхали на навчання, знайдіть сторінку університету та перегляньте профілі своїх однокурсників. Якщо ви почали працювати, знайдіть своїх колег. Додавайте в друзі тих, хто вам здається цікавим. Це може здатися трохи незвичним, але це працює!

– Не засуджуйте інших

Можливо, у вас є певний образ ідеального друга, але дайте шанс і тим, хто, на перший погляд, не зовсім підходить під цей образ. Іноді для справжнього розуміння людині потрібно більше часу.

– Поставте на двері стопер

Якщо ви живете в гуртожитку, і ваші сусіди не проти, залишайте двері відчиненими. Це може заохотити інших заходити до вас в гості та спілкуватися.

– Готуйте на всіх

Не обов’язково кожного дня, але іноді можна пригостити нових знайомих чимось смачним і провести час за цікавою розмовою.

– Робіть компліменти

Приємні слова можуть стати приводом для початку знайомства. Наприклад, вам сподобалися чиїсь туфлі – запитайте, де їх купили. З такого маленького жесту може зародитися справжня дружба.

– Нехай друзі будуть різними

Не обмежуйте спілкування лише однією групою людей. Інакше, якщо станеться щось неприємне, ви можете залишитися без друзів. Краще спершу добре пізнати нових людей, перш ніж заводити близькі стосунки.

– Інші теж хочуть дружити

Якщо ви потрапили в новий колектив, пам’ятайте, що більшість людей також хоче спілкуватися. Тож не соромтеся починати розмову та бути відкритими до нових знайомств.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 5 знаків токсичних відносин, які ми часто сприймаємо як прояви любові.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *