Швидше та зручніше: нові можливості у Apple Pencil 3

Apple Pencil

У майбутньому стилусі Apple Pencil 3 буде вбудована функція стиснення для запуску різних опцій. Це було підтверджено після аналізу коду бета-версії операційної системи iPadOS 17.5.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «itechua», датамайнери виявили, що Apple працює над вдосконаленням нового стилусу. Крім того, з’явилися дані про нову функцію. Apple Pencil 3 отримає можливість «стискання», яку можна активувати, лише натисканням на поверхню стилуса. Це інноваційне доповнення дозволить користувачам швидко виконувати різноманітні дії, такі як додавання рукописних нотатків або малювання фігур під час редагування зображень. В поточній моделі стилусу, Apple Pencil 2, є лише функція подвійного натискання, що дозволяє перемикатися між інструментами, проте він не має датчиків тиску на поверхні. Однак очікується, що у новій версії ці сенсори будуть додані, що дозволить забезпечити роботу функції стиснення.

Раніше у iPadOS 17.4 була виявлена нова версія API PencilKit, яка використовується для сумісності додатків зі стилусом. Проте розробники не розкрили, які саме нові функції отримав інтерфейс. За неофіційною інформацією, це може бути оприлюднено в травні, коли, відповідно з чутками, компанія представить нові моделі iPad Pro і iPad Air.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що iPhone 17 вразить новим екраном та технологією, яку не чекали.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *