Щорічна традиція Тома Круза: подарунок, який Дакота Феннінг отримує від актора вже 19 років

Том Круз та Дакота Феннінг

Зірка кінофільму «Місія нездійсненна» має особливу традицію – щорічно надсилати однаковий подарунок колезі по стрічці «Війна світів» Дакоті Феннінг, якій наразі 30 років. Кожного року на день народження він дарує акторці нове взуття й так 19 років поспіль. Ця традиція почалася ще у 2005 і коли Дакоті було одинадцять та вийшов фільм «Війна світів».

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», їхня дружба зміцнилася після того, як Круз подарував Дакоті її мрію – телефон Motorola Razr. У той час Феннінг зацікавилася підборами та саме тоді до подарунка додалися туфлі.

«Після телефону він кожного року надсилає мені одне й те ж. Змалечку я полюбляла підбори та вже була в змозі носити маленькі дорослі туфлі під час престуру «Війни світів», тому я була надзвичайно рада їх мати. З того часу він регулярно шле мені взуття»,

– згадала акторка в Шоу Келлі Кларксон.

Варто зазначити, що подарунки для Дакоти Феннінг – не єдина традиція кінозірки. Раніше в розмові з Mythical Kitchen Том Генкс розповів, що кожного Різдва він отримує кокосовий торт від Круза. Цей десерт актор надсилає певному колу друзів. Аналогічний тортик отримувала й акторка Розі О’Доннел, про що вона з гордістю повідомила в Instagram.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, оселя МакКалістерів з «Сам удома» відновлена і продається: станьте власником за $5,25 млн.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *