Несподіваний позов: шотландка вимагає $170 млн від Netflix за серіал «Оленя»

Серіал «Оленя»

Фіона Гарві позивається проти Netflix після виходу телесеріалу «Оленя». Жінка хоче $170 млн в якості компенсації.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», в центрі сюжету стрічки історія життя хлопця на ім’я Донні, якого переслідує дівчина на ім’я Марта. Вони знайомляться в барі, а згодом сталкерка дізнається де він живе, його номер телефону та мейл. Гарві, яку в мережі назвали «справжньою Мартою Скотт», минулого місяця з’явилася на YouTube-шоу «Пірс Морган без цензури» та заявила, що її життя зруйноване.

У позові вона зазаначила також актора та письменника Річарда Гедда, чия історія була екранізована та який зіграв головного персонажа у серіалі. Гарві стверджує, що відповідачі все вигадали, щоб заробити гроші на її зруйнованому житті. У скарзі також йдеться, що Netflix не перевірив жодного факту у серіалі, зокрема щодо того, що сталкерку ув’язнили на 5 років за переслідування. Після виходу шоу Гарві почала отримувати повідомлення з погрозами, в яких її називали переслідувачкою Гедда.

Представники Netflix заявили, що мають намір відстояти право Річарда розповісти про своє життя. Гедд уперше поділився своїм досвідом спілкування зі сталкеркою на Единбурзькому фестивалі Fringe у 2019. За його словами, ситуація була «складною», але він вважав за потрібне поділитися цією історією. Прототип Марти переслідувала Гедда напротязі 4 років, погрожуючи йому та близьким. У 2021 році Netflix замовив мінісеріал, в основу якого і було покладено цю історію.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Томмі Шелбі повертається: Netflix офіційно анонсував фільм «Гострі картузи».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *